سوال: با این همه انواع هاست ما به چه هاستی برای میزبانی وبسایت خود نیاز داریم؟

این مساله به این سوال ختم می شود که من به چه نوع هاستی نیاز دارم و کدام یک از انواع هاست را انتخاب کنم؟ در پاسخ باید گفت که این در ابتدا بستگی زیادی به نوع برنامه نویسی سایتی دارد که قصد برپایی آنرا دارید دارد.

ابتدا سعی کنید چند سوال زیر را پاسخ دهید:

سوال اول: از کدام زبان برنامه نویسی مثل  php یا asp استفاده می کنم یا نرم افزار سایت سازم بر پایه چه زبانی است؟
    سوال دوم: مایلم وب سایت خود را در ایران میزبانی کنم یا خارج از کشور؟
    سوال سوم: آیا تجربه ی قبلی خاصی دارم که برایم مهم است (مانند پنل مدیریت هاست یا سیستم مدیریت محتوا) ؟
    سوال چهارم: سایت در گروه سایت های معمولی است یا برای مثال سایت های پربازدید و پرمصرف
    سوال پنجم: چه بودجه و هزینه ای برای خرید هاست در نظر گرفته ام.

متداول ترین تقسیم بندی ها

1- هاست بر اساس سیستم عامل و زبان برنامه نویسی (برای مثال هاست لینوکس یا ویندوز)

2- هاست بر اساس کشور میزبانی کننده (هاست ایران، هاست آمریکا و …)

3- هاست بر اساس سیستم های مدیریت محتوا (هاست وردپرس، هاست پرستاشاپ و …)

4- هاست بر اساس قیمت (هاست رایگان، هاست ارزان و …)

5- هاست بر اساس کیفیت (هاست معمولی، هاست ویژه و …)

ادامه مطلب

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : هاست ,سوال ,سایت ,اساس ,مدیریت ,سیستم ,برنامه نویسی ,خرید هاست ,اساس سیستم ,برای مثال ,مدیریت محتوا ,زبان برنامه نویسی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکور خوب 23 مهر تولدمه دانلود آهنگ جدید • دانــــلود آهنـــگ • جدید ترین های روز لپ تاپ استوک نکس وان موزيک نگهدارنده کیسه زباله مدل جدید کشکوخبر/اخبار کشکوئیه-بلاگ دستگاه تصفیه آب sahab